नेकपाको प्रवासी नेपाली एकता मञ्चका मनोनित सबैको नामावली

0
shares

by Krishna KC | Updated: 14 Feb 2020

475 views
-नेकपाको प्रवासी नेपाली एकता मञ्चका मनोनित सबैको नामावली

कृष्ण के सी/अमेरिका/२/१४/२०

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) प्रबास समन्वय कमिटीका अध्यक्ष युवराज चौंलागाईंको अध्यक्षतामा २०७६ माघ २२ गत्ते बसेको बैठकले प्रवास समन्वय कमिटी गठन गरेको कुरा जनाएको छ।

बैठकको निर्णय अनुसार नेकपाले प्रवासी नेपाली एकता मंचको गठन गरेको छ। मनोनयन गरिएका व्यक्तिहरुको बिस्तृत नामसहितको परिपत्र हलिउडखबरलाइ प्राप्त भएको छ। २२ माघमा पार्टी केन्द्रीय कार्यालय, धुम्बाराही काठमाण्डौमा बसेको बैठकले विदेशका सम्पूर्ण प्रवासी मंचको मनोनयन पुरा गरिएको कुरा परिपत्रमा जनाइएको छ।

प्रबास समन्वय कमिटी

ईन्चार्ज, खाली, सह ईन्चार्ज लक्ष्मण पन्त, अध्यक्ष युवराज चौलागाई, सचिव श्रीप्रसाद साह, सदस्य तिलबहादुर वि.क र बाँकी सदस्य पछि थप्नेगरि निर्णय भएको जनाइएको छ।

प्रवास समन्यव इन्चार्जहरु

  • दक्षिण पूर्वी तथा पूर्वी एशिया ईन्चार्ज-लक्ष्मण पन्त
  • ओसिनिया ईन्चाज - युवराज चौंलागाईं
  • पश्चिम एशिया ईन्चाज-श्री प्रसाद साह
  • दक्षिण एशिया ईन्चाज-तिल विश्वकर्मा
  • यूरोप र अमेरिका इन्चार्ज-कार्यालयबाट नै हेर्ने

विभिन्न देशहरुमा गठन गरिएका प्रवासी नेपाली एकता मञ्च

१. अष्ट्रिया

अध्यक्ष धर्मराज खतिवडा, सचिव रविचन्द्र भट्टराई, सदस्यहरु झविन्द्र अर्याल, सूर्य लामिछाने, गणेश आचार्य, विष्णु नेपाल, रोशन तामांग, लिली बज्राचार्य तामांग, दिनेश बर्दैवा, लोकराज श्रेष्ठ, बिपिन खनाल, सावित्री कार्की, आकाश घिमिरे, किरण श्रेष्ठ, विनय पोखरेल, कृष्ण भट्ट, याम नारायण मानन्धर, किरण गुरुंग, मनोज पौडेल, दुर्गा गौतम, इन्द्रसेन राई

२ इटाली

अध्यक्ष धर्मराज पाण्डेय, सचिव हरीभक्त काराखेती, सदस्यहरु उमेश गौतम, राम कुमार घिसिंग, देवराज गुरुंग, सुदीप अधिकारी, किरण मगर, रञ्जित मगर, कृष्ण भण्डारी, गणेश क्षेत्री, बलराम शर्मा, समीर थापा, संजय देव श्रेष्ठ, कविता श्रेष्ठ, भक्तराज आचार्य, शुकराज गुरुंग, हरी प्रकाश थापा

३ चेक

अध्यक्ष उत्तम आचार्य, सचिव यदुराम पन्थी, सदस्यहरु शिवलाल खराल, संजय अधिकारी, अर्जुन रायमाझी, छत्र बहादुर अधिकारी, अचित केसी, कमला रायमाझी, कर्णा रायमाझी, छविलाल कंडेल, विष्णु थापा, ग्रिस कंडेल, सरुणा बज्राचार्य, चन्द्र अधिकारी, सुरज घिमिरे

४ जर्मनी

अध्यक्ष चन्द्रकान्त आचार्य, सचिव शम्भुप्रुसाद पोखरेल, सदस्यहरु गोविन्द भण्डारी, भोजराज त्रिपाठी, प्रकाश शर्मा, बाबुरा खतिवडा, डा यज्ञ

अधिकारी, रण बहादुर बिक, कृष्ण प्रसाद गौतम, पासांग टेन्डी शेर्पा, अशोक पुन, काजी ह्योल्मो, कृष्ण देबकोटा, मेनका त्रिपाठी, लक्ष्मी खड्का न्यौपाने, देवी न्यौपाने, लक्ष्मी अधिकारी, कुम्भराज रेग्मी, गोविन्द अधिकारी, युवराज अधिकारी, रुद्र केसी, सूर्य गिरी, अनिल बानिया, महेन्द्र केसी, राजेश श्रेष्ठ, कृष्ण प्रसाईं

५ पोर्चुगल

गोविन्द पौडेल, सचिव डोलराज भण्डारी, सदस्यहरु रोबर्ट लिम्बु, राजकुमार थापा, तुलसीराम थपलिया, मदन लिम्बू, राजाराम लामिछाने, बलराम पौडेल, निराजन सुवेदी, गोविन्द सापकोटा, यज्ञ तिमिल्सिना, मनिराम नेपाली, अमृत रिजाल, गीता राना, बम जिसी, निर्मला खराल ढकाल, बिन्दु लामा, भगवान गिरी, श्याम ढकाल, राजेन्द्र गौतम, रुपक श्रेष्ठ, ईश्वर रिजाल, घनश्याम सुवेदी, सुवास पुन, प्रेमचन्द्र भण्डारी, समीर अधिकारी, खड्ग बस्नेत, गोविन्द थापा, कमानसिं तामांग, महेन्द्र बिक, बाल कृष्ष्ण बुढा, सीता ढकाल, उन्नत डल्लाकोटी, गुमानसिं कार्की, शंकरमान पौडेल

६ पोल्याण्ड

अध्यक्ष टंक बहादुर कटुवाल, सचिव विनोद कुमार आचार्य, सदस्यहरु लक्ष्मी प्रसाद भट्टराई, नवराज ढकाल, अक्षय रिजाल, करण कंडेल, गणेश थापा, टेकनाथ गुरागाईं, ईश्वर देबकोटा, शेरबहादुर परियार, आनन्द घिमिरे, सन्तोष अधिकारी, मनिषमान श्रेष्ठ, लालमाया पुन, राजु पुन, प्रशंशा प्रधान, आचल सुवेदी

७ फिनल्याण्ड

अध्यक्ष कोमल पौडेल, सचिव मनोज भुषाल, सदस्यहरु देवीदत्त शर्मा, रुक्मिणी भट्टराई, नवीन भट्टराई, अनिल ढकाल, हिमाल घिमिरे, देवेन्द्र घिमिरे, गोविन्द अर्याल, रोशन भट्टराई, जेनिश पौडेल, सुरोज गुरुंग, सुमन खड्का, किरण अर्याल, सागर खरेल

८ फ्रान्स

अध्यक्ष भक्त वाग्ले, सचिव मनोज पौडेल, सदस्यहरु घनश्याम पौडेल, मीन श्रेष्ठ, मिलन तामांग, अरुण गुरुंग, लाल बहादुर सोडारी, हरि सापकोटा, ज्ञानेन्द्र पौडेल प्रभाकर, भोजराज गिरी, सन्दिपा गुरुंग, प्रमीला लामिछाने, राजु बस्नेत, तीर्थ अधिकारी, शंकर अमोल, मधुकर देबकोटा, पुष्पा न्यौपाने, सूर्य पौडेल

९ रुस

अध्यक्ष डा मनमूर्ति भुर्तेल, सचिव इन्द्र प्रसाद भुषाल, सदस्यहरु डा कुमार कार्की, डा बिमला भण्डारी, डिल्ली सुमन खरेल, गणेश रामदाम, मोहनीलाल चापागाईं, कमल सापकोटा, मिलन कट्टेल, दुर्गा बहादुर भट्टराई, हिमाल खनाल, मोती लाल भट्टराई, इन्द्र प्रसाद अर्याल, भक्त बहादुर सार्की, राजन रामदाम

१० स्विट्जरल्याण्ड

अध्यक्ष अच्युत प्रसाद फुयाल, सचिव विक्रम के.सी, सदस्यहरु श्याम घले, दर्शन आचार्य, कमल केसी, युवराज फुंयाल, सीता ओझा फुंयाल, कुमारी गुरुंग, संजु बिडारी फुंयाल, सागर बिक, शोभाकर गौतम, फूंगटुंग लामा, धिरज प्रधान, बिक्रम केसी, श्रबण केसी, बिदुर कुमार संग्रौला, अशोक पाण्डे, सुबास पोखरेल, एलिना पोखरेल, बलराम बिक, संतोष राई, जीवन भट्टराई, प्रबीण थापा, दीर्घ श्रीश मगर, धर्म गुरुंग

११ साइप्रस

अध्यक्ष रमिला राई, सचिव केशव ठकुरी, सदस्यहरु माया लोप्चन तामांग, दर्शन मगर, विष्णु कुलुंग, संगीता गुरुंग, नवराज गौतम, सुनिता दोंग तामांग, प्यारिता आंगदम्बे, मुना क्षेत्री, सम्झना शेर्पा, सुष्मा बुढाथोकी, निश्चल लिम्बू, शोभा लिम्बू राई, शेर बहादुर राइर्, मुना लामा, कौशिला लिम्बू, सबिता चौंलागाईं, निमी शेर्पा, मैना लामा, माया वाइबा, चारु दर्नाल, नेहा राना मगर, सारा राना मगर, बीरेन भट्ट, जस्मीन तामांग, माया काफ्ले, विनोद शाह ठकुरी, लीला घले गुरुंग, शान्ति दोंग, आशा मल्ल, कालिका थापा मगर, रेनुका निरौला, पवि घिमिरे, अनिता लामा

१२ नर्वे

अध्यक्ष विश्वास बजगाईं, सचिव सन्तोष भण्डारी, सदस्यहरु अमर बहादुर सिंह, समीर ढकाल, ईश्वर खत्री, युवराज भण्डारी, प्रकाश पौडेल, अर्जुन ढकाल, जगदीश आचार्य, एकराज पोखरेल, बलमान ओली, डिलाराम चापागाईं, तसौबर खान, राजु धिताल, जीवन उप्रेती, सन्तोष बानिया, बाबुराम दाहाल, अञ्जय अर्याल, राकेश भण्डारी

१३ कतार

अध्यक्ष चानक पोखरेल, सचिव मोहन कार्की, सदस्यहरु द्रोण बहादुर बस्नेत, चानीलाल राजवंशी, जियाबाबु खान, गणेश शिवा परियार, चुडामणि कार्की, छविरमण कटुवाल, चन्द्र विक, धर्मेन्द्र खड्का, विजयविक्रम बस्नेत, रेणु चौलागाईं कार्की, गणेशप्रसाद ढकाल, सन्तोष खड्का, भीम तरामु मगर, धर्मसिं विक, बालकृष्ण भित्रीकोटी, तानबहादुर खन्डलुक मगर, नन्दप्रसाद ढुंगाना, जीतबहादुर सार्की, मित्र बहादुर विक, गुमानसिं विक, चिन्तामणी पौडेल, राजु डुम्रे, जैवी राई, पुष्प लम्साल, बुद्धिप्रसाद भण्डारी, महेश दाहाल, अमित गौतम, गंगा विक, नानु घले, राज देवकोटा, श्रद्धाम हुसेन, रामप्रसाद खनाल, नेत्र आचार्य, गणेश तामाङ, बिमल न्यौपाने परवेज नवाज, तिलकराम भुसाल, धर्म विक, रोशन विक

१४ बहराइन

अध्यक्ष शालिग्राम पन्त, सचिव नारायण वि क, सदस्यहरु युवराज खत्री, भीम कुवर, सोमराज कन्दग्वा, हिमलाल पाण्डे, रामु काफ्ले, राजेन्द्र खाम मगर, राजु पहारी, बिरेन्द्र बुढाथोकी, हरी श्रेष्ठ, शीब शंकर आचार्य, थमबहादुर कुलुंग, पुष्प प्रजा, कमल महतो, भावना आचार्य पन्त, कृष्ण गैरे, कमल घिमिरे, अनमोल राक्से मगर, विजय प्रकाश गिरी, चन्द्र गुरुंग, विजय गिरी, शिव थापा मगर, क्षेत्र राज हमाल, भूपाल खनाल, विष्णु सारु मगर, ज्ञान बहादुर मगर, खगेन्द्र ढकाल, सरोज गिरी, गेहराज घर्ती मगर, भोजराज गैरे, दुर्गा गिरी, बेदराज पौडेल, मोहम्मद खुसदिन, युवराज प्याकुरेल

१५ साउदी अरब

अध्यक्ष शिवराज जैसी, सचिव राजु खनाल, सदस्यहरु बलराम गिरी, राजेन्द्र खत्री, परशुराम श्रेष्ठ, मिश्र, ऋषीराम भट्टराई, मोहम्मद इकवाल, बशन्त राईयम, कमल खरेल, मिनराम पौडेल, अप्युत बोगटी, देवेछट सुबेदी, बम्जन लामा, बिष्णु प्रशास न्यौपाने सुमन, रुद्र कार्की, राम बहादुर क्षेत्री, सुलामी मगर, कमल साह, बाबुलाल बुढा, अनिल बिक, रामचन्द्र वाग्ले, अम्बिका सापकोटा, भक्त कार्की, स्वागत पुन, लेखमान, कमल महत, राजेन्द्र थपलीया, टिकाराम पराजुली, कृष्ण, बिदुर पौडेल, भुपाल तामाङ, प्रदिप पाण्डे, गुरुङ, हरि बुढाथोकी, तामाङ

१६ इजरायल

अध्यक्ष तिर्थ गौतम, सचिव अनिरुद्र जोशी, सदस्यहरु जय प्रसाद ओडारी, कृष्ण कुमार रायमाझी, लक्ष्मी भट्टराई, अनिता तामांग, लक्ष्मीधर गौतम, मीना चुडाल, सूर्यमाया भण्डारी, गीता सुवेदी, ज्योती देवी शर्मा, अण कुमारी तिम्सिना, बालकृष्ण सुवेदी, चन्द्रा कोयी राई, नरेन्द्र लामिछाने, दल बहार तामांग, सम्झना दुवे, भैरव खड्का, शीवराज खड्का, नमराज भट्ट, पार्वती केसी, जानु जिसी, ओबी भुषाल, प्रेम कुमारी पायल, राजु ढकाल, क्मला ढकाल चालिसे, नारायण प्रसाद जैशी, विष्णु प्रसाद सिंखडा, बम बहादुर लामा, सरिष्मा बराल उमा, मीना भुषाल निलम, अलि महम्मद, सुरज शाही, संजिला सुनुवार

१७ मलेशिया

अध्यक्ष रमेश प्रसाद तिवारी, सचिव दयाराम कुमाल सदस्यहरु प्रेम पाण्डे, दावा तामांग घिसिंग, कमल शाही, मानवीर पुजारा, शुवकुमार घर्ती मगर, तेजबहादुर कार्की, ज्ञान ध्वज गोले, दीप लिम्बू, ललित प्रसाद भट्टराई, सुगम मगर, सागर पहाडी, पेम्बा शेर्पा, प्रेम मगर, रविन कार्की, इन्द्र प्रसाद खनाल, मनोज चापागाईं, विनोद पाण्डे, आनन्द सिंह रावत, सन्दीप संग्रौला, चक्र बहादुर तामांग, सुविन्द्र राई, बेद कुमार खतिवडा, जीवन कुमार देवान, शेर बहादुर गुरुंग, राजेन्द्र प्रकाश भण्डारी, सीताराम बस्नेत,श्रवण कुमार लुंगेली मगर, तोकेन्द्र लिम्बु, योगराज दंगालल, फपणिन्द्र थापा, चित्र थापा, रेशम खत्री, अविनाश वाइवा

१८ दक्षिण कोरिया

अध्यक्ष परशुराम सापकोटा, सचिव दिलिप धिताल, सदस्यहरु सृजना नेपाली, मीना थापा, लाल साउद, दिल कुमार श्रेष्ठ, नेत्र चौधरी, डम्बर साउद, दिपेन्द्र अधिकारी, टेक पुन, आनन्द अधिकारी, भिम गुंरुंग, खगेन्द्र बुढा मगर, दिपक पुन, पुरुषोत्तम गौतम, प्रितम गुरुंग, श्री प्रसाद श्रेष्ठ, चुडामणि अधिकारी, ईश्वर कठायत, लक्ष्मण पाण्डे, जीवन खतिवडा, राजु श्री, लालकाजी बस्नेत, चन्द्र गौतम, ड. प्रसाल गौतम

१९ संयुक्त राज्य अमेरिका

अध्यक्ष प्रभु थापा, सचिव प्रकास अधिकारी, सदस्यहरु सञ्जय थापा, टेक गुरुंग, ईश्वरी भट्ट, यमुना भट्टराई, गोपाल कंडेल, राधा कृष्ण देउजा, कृष्ण लामिछाने, युद्ध बहादुर पन्त, जानकी कार्की, छवि पाण्डे, प्रदीप तिमल्सिना, हेमन्त भेटवाल, विजय भट्टराई, राजेन्द्र शिवाकोटी, कमला भुषाल, सोमेन्द्र रञ्जित, गोकर्ण दाहाल, जीत गुरुंग, डा. सतिष देवकोटा, यम लामा, नारायण कंडेल, काशी पौडेल, राजु सुवेदी, बाबुराम सापकोटा, डा भरत ढकाल, डा. माथवरसिंह रावत, डा. प्रेम चन्द, मनोज भट्टराई,विजय ज्ञवाली, प्रेम खत्री, हरी गौतम,ईश्वरी दवाडी,संगम बस्नेत

२० क्यानडा

अध्यक्ष रमेश थापा, सचिव अशोक खड्का, सदस्यहरु अभि शर्मा, बद्रि कार्की, बेदनिधी गौतम, बलराम चपाई, भूपेन्द्र भण्डारी, वीरेन्द्र लम्साल, विश्वम्भर घिमिरे, बुद्धी लामा, चिरञ्जिवि घिमिरे, गोपी कृष्ण काफ्ले, हेमन्त मोहन थापा, ईश्वर खत्री,किरण सिंखडा, कुसुम ज्ञवाली, पशुपति पोखरेल, प्रदीप मरहठ्ठा, रविन्द्र घिमिरे, राज केसी, राम क्षेत्री, रमण पाठक, संगीता जिसी, सरस्वती दाहाल। सरोज भट्टराई, शान्तराम सापकोटा, शिशिर पाण्डे, सुवास गिरी, सुमन ढका, सुमन सम्साल, तिलक अधिकारी, रमेश धिताल, दिपेन्द्र जंग केसी, नेत्र प्रसाद खतिवडा

२१ स्पेन

अध्यक्ष हेम शेर्पा, सचिव अशोक किरण न्यौपाने, सदस्यहरु अर्जुन आचार्य, कृष्णहरी कंडेल, दिनेशराज रेग्मी, हेमन्त राना भाट, बलबहादुर कार्की, दीपक खरेल, ओमर बहादुर गुरुंग, लक्ष्मण शर्मा, बिशाल ढुंगाना, कृष्ण रानाभाट, केदारनाथ ढुंगाना, सूर्य प्रसाद सापकोटा, सूर्य प्रसाद सापकोटा (धिरज), विवेक सापकोटा, भोजराज सापकोटा, शीव प्रसाद सिग्देल, सीता भुसाल सापकोटा, गंगादेवी शर्मा, रीता शर्मा, राम दाहाल, राजेन्द्र तिमल्सिना, उमेश पुरी, दूर्गा प्रसाद गैरे, हेमप्रसाद पाण्डे, तारानाथ अधिकारी, दीपक क्षेत्री, दीपक भट्टराई, हरि प्रसाद बिक, शीव कुमार लामिछाने, सन्तोष पौडेल, गगन कुंवर, गोविन्द तिमल्सिना, यज्ञ नारायण पौडेल

२२ बेलायत

अध्यक्ष राजेन्द्र पुडासैनी, सचिव सुरेश गौतम, सदस्यहरु रविन्द्र कंडेल, सरस्वती केसी, नारद भण्डारी, धन बहादुर क्षेत्री, रामजी बराल, कुमार केसी, विजय बिक्रम लिम्बू, हेम लिम्बू, दासुराम पाण्डे, कृष्ण भण्डारी, उमेश मोक्तान, सुशिला राई, विमला सुव्वा, कृष्ण तिवारी, नरेन्द्र कंडेल, जोनी पहाडी, मनबहादुर गुरुंग, शेरसिंह ठकुरी, ठाकुर शर्मा, कपिल श्रेष्ठ, महेन्द्र कंडेल, फूल कंडेल, अरुण थापा, राजन अर्याल, यस जे शाह, रुद्र गैरे, पदम राई, पार्वती पाण्डे, श्याम शेरचन, राम मणि रिजाल, एच के पौडेल, मिनुश्रेष्ठ

२३ बेल्जियम

अध्यक्ष जीत लामा, सचिव वोधराज पौडेल, सदस्यहरु लोक दाहाल, सुष्मा भुषाल, गम बहादुर गुरुंग, कृष्ण पौडेल, कल्पना मगर, पवन सुवेदी, निर्मला बजगाईं, सुशिला खतिवडा, होम गुरुंग, कृष्ण तिवारी, भिम सुवेदी, लोक बहादुर नेपाली, दुर्गा सुवेदी, घनश्याम सुवेदी, गंगा शर्मा, नारायण अधिकारी, कृष्ण खतिवडा, अर्जुन दाहाल, तुलसी सुवेदी, शिवकुमार बरुवाल, इन्द्र प्रसाद वली, अर्जुन गुरुंग, ईशा गुरुंग, योगेन्द्र बिक, रञ्जन सिंखडा, गोपाल सिंखडा, शालिक थपलिया, तिर्थ धमला, हरी भट्टराई, जनक सुवेदी

२४ आयरल्याण्ड

अध्यक्ष सुकमान लामा, सचिव चन्द्रकला निरौला, सदस्यहरु बुद्ध लामा, बलबहादुर क्षेत्री, दलराम तामांग, प्रेम प्रसाद घले, टेक नाराण पौडेल, मिलन छन्त्याल, राम कान्त चोैधरी, प्रकाश लामा, दीपक शर्मा, करुणा थापा, दुर्गा चुवाई, काजीमान श्रेष्ठ, विरज शर्मा, ज्ञान सिंह पुन, डिल्ली राम कडरिया, मधु पाठक, चेत रनज गिरी, जंग अधिकारी, विरेन्द्र अधिकारी, चिन्तामणि सापकोटा, राजेन्द्र काफ्ले, याम उप्रेती, बसन्त न्यौपाने, तेजु ज्ञवाली, दीपक बोहोरा, गंगाराम कंडेल, लोकनाथ त्रिपाठी, भरत सुवेदी, सोभना पन्त अधिकारी, भगवती लामिछाने

२५ डेनमार्क

अध्यक्ष उदयराज गौतम, सचिव कृष्ण धानुक, सदस्यहरु कृष्ण पौडेल, सुशील घिमिरे, रुपक पाण्डेय, जयलाल न्यौपाने, शीव कार्की, दिपक सापकोटा, सिद्धार्थ भक्त भण्डारी, कृष्ण प्रसाद सुवेदी (सागर), कृष्ण पराजुली, लक्ष्मी नारायण न्यौपाने, सकुन्तला सुनाम, जांगृता के.सी, भुवनध्वज थापा, विशाल थापा, प्रदीप पाण्डे, रञ्जना श्रेष्ठ, कृष्ण प्रसाद सुवेदी, भानु पोखरेल, महेन्द्र खड्का, रत्न बुढाथोकी, महेश कुमार खाती, गणेश ढकाल, देवी गौतम, मोहन केसी, लक्ष्मण तिमल्सिना, सूर्य सापकोटा, समीर तामांग, पूर्ण खत्री, राजेश रेग्मी, खुमराज शर्मा (दिपेन्द्र), अनोज अधिकारी, सुपर्ण शर्मा

२६ स्विडेन

अध्यक्ष मदन ढकाल, सचिव गंगा प्रसाद घिमिरे, सदस्यहरु चिरञ्जिवी खरेल, देवराज काफ्ले, विष्युराज पौडेल, शिव भुषाल, लक्ष्मी भण्डारी, सुशीला घिमिरे, अञ्जु तिवारी, राम बराल, गंगा पौडेल, गंगा प्रसाद घिमिरे, प्रदीप सापकोटा, जयराम अर्याल, राजकुमार ढकाल, केशव पाण्डे, कृष्ण कुमार ढकाल, राज सुवेदी, खिम न्यौपाने, प्रदीप बुढाथोकी, गणेश रावल, कृष्ण बहादुर गोतामे, गणेश ढकाल

२७ नेदरल्याण्ड्स

अध्यक्ष प्रेमकाजी गुरुङ, सचिव थानेश्वर गौतम, सदस्यहरु धन बहादुर बोहोरा, संघर्षशील केसी, टिकाराम सापकोटा, केशवराज पाण्डे, राजेन्द्र चापागाइं, उदय नेपाली, विनोद बस्नेत, घनश्याम सापकोटा, चन्द्रबीर कुवर, कृष्ण बहादुर गुरुंग, प्रयागराज खनाल, खेम सापकोटा, लक्ष्मण रिजाल, कमल शाही, कमल रसाइली, हेम कुमार भुजेल, तारानाथ सापकोटा, बलराम पोखरेल, सुनिल गुरुंग, रविन्द्र केसी, कर्ण रोका, नवराज राई, नितुश्रेष्ठ, पूजा थापा केसी

२८ कुवेत

अध्यक्ष राजकुमार थापा, सचिव मनु भुजेल मगर, सदस्यहरु मनकुमार गुईदेल, आनन्द आचार्य, सुजन केसी, श्याम पराजुली, विनोद बराइली, बिकास सापकोटा, तेयानाथ दाहाल गौतम अम्गाईं, युवक राई, तेजबहादुर चौधरी, ललिता थापा, युवराज गैरे, नीर बहादुर नेपाली, अमृता बान्तवा, ठाकुर प्रसाद पाण्डे, अमृत गुरुंग, झविन्द्र प्रसाद बन्जाडे, भक्त प्रबासी, देव सम्शेर, बेग बहादुर खड्का, मानवीर तामांग

२९ युएई

नाम प्राप्त नभएको

३० ओमान

अध्यक्ष उमेश वि.क, सचिव महेशप्रसाद न्यौपाने, सदस्यहरु पदम प्रसाद अर्याल, चक्र तामांग, पूर्ण बिक पहाडी, पञ्चराम स्यांगतान, रिनामाया तामांग, बिबिमाया तामांग, ज्ञानेन्द्र खनाल, यमबहादुर सुनारी मगर, सुवावस चन्द, सुरेश बराइली, चित्रबहादुर केसी, बिशाल सुव्वा अर्जुन कार्की, दीप सदाशंकर, टीकाराम बिक, लक्ष्मण परियार, बिष्णु चौंलागाईं, हेका न्यौपाने, लीला नाथ कोइराला, रामहर गिरी, रामकुमार आचार्य, भूपाल चौहान, गणेश प्रसाद पाण्डे, गणेश प्रसाद शाही, दान बहादुर नेपाली, सन्तोष कटुवाल, भुपेन्द्र कठाली, माधव अधिकारी, सम्झना केसी, चिरञ्जिवी भण्डारी, विरही पराजुली, सन्देश पाल, सोमकृष्ण श्रेष्ठ

३१ न्यूजिल्याण्ड

अध्यक्ष आत्माराम खनाल, सचिव, सदस्यहरु -

३२ अष्ट्रेलिया

अध्यक्ष रमेश पाण्डे, सचिव प्रवीण कंडेल, सदस्यहरु राम शरण रानाभाट, रमेश पौडेल, केशव जोशी, अच्युत थपलिया, राम घिमिरे, प्रकाश पन्थी, ध्रुव सुवेदी, हरिलाल लामिछाने, सिके भुषाल, गोमा मैनाली, दीपक पहारी, भुवन हरी पाण्डे, प्रकाश सेढाई, मधु पन्थी, राजु उपाध्याय, बालगोपाल उपाध्याय, तोयानाथ अर्याल, मनऋषी धिताल, माण्डवराज कार्की, निराजन गौली, प्रकाश अधिकारी, लोकराज पौडेल, कृष्ण पौडेल, कपिल पाण्डे, भरत नेपाल, हिमलाल गैरे, ईश्वर पौडेल, दीपक पाण्डे, यादव देवकोटा, धर्म अधिकारी, बिएन मण्डल, यादव बस्याल, झलक ढुंगाना

३३ मकाओ

अध्यक्ष शीव थापा, सचिव मनोज धामी, सदस्यहरु शीव थापा, कृष्ण अधिकारी, राजेश प्रसाईं, रेशम रानाभाट, प्रेम तामांग, नारायण केसी, खम्बराज केसी, रुद्र घले, घनश्याम खड्का, बिक्रम घताने, रामचन्द्र अर्याल, फूल बहादुर तामांग, चिरञ्जिवी पौडेल, सालिकराम बगाले, कृष्ण बहादुर श्रेष्ठ, नवीन धमला, रानज खत्री, कृष्ण शरण बोगटी, उत्तम उप्रेती, जसमान तामांग, केपी थापा, रवीन्द्र चौधरी, यमबहादुर गुरुंग, मोहन तिम्सिना, राजेन्द्र बाराकोटी

३४ हंगकंग

अध्यक्ष जे वि ओख्राबु, सचिव भक्त गुरुङ, सदस्यहरु बसन्त कुमारीराई, दलहांग नेम्वांग, डिल्लीराम बिक, नरेन्द्र साम्बाहाम्फे, हिरामान राई, बसन्त राई, गणेश गुरुंग, खड्ग बहादुर माली, लोक बहादुर घले, रघुपति गुरुंग, आशा पुन, हरि प्रसाद ढकाल, डिक बहादुर मग्राती, पदम चेम्जोंग, धिरेन्द्र चाम्लिंग, दुर्गा गुरुंग, युवराज गुरुंग, रेजिन्द्र लिम्बू, अर्जुन राना, गोविन्द बाठा मगर, अमीर लिम्बू, नरेन्द्र केरुंग, हरि गुरुंग, गोविन्द बिक, आशिश सुवेदी, रविन नाल्बो, पवन बस्नेत, हरी पान्धाक

३५ जापान

अध्यक्ष हवल चन्द्र लामा, सचिव सालिकराम भण्डारी, सदस्यहरु सिद्धार्थ श्रेष्ठ, राजकुमार पण्डित, राजेन्द्र श्रेष्ठ, परशुराम बस्नेत, बिकास पौडेल, पशुपति गिरी, मोहनसिंह रायमाझी, कुलचन्द्र खरेल, सुरेश केसी, अनु थापा, अशोक चन्द्र भण्डारी, बाबुलाल भण्डारी, महेन्द्र अधिकारी, गम्भिरजंग बस्नेत, तुलसी पाठक, हरी लामिछाने, बेलुकाजी थापा, हर्क थापा, भवानी पन्त, अरुण श्रेष्ठ, मोहन पौडेल, श्यामहरी पाण्डे, बाबुराम पौडेल, जनक सुवेदी, श्रवण सत्याल, रामृष्ण भण्डारी, बिश्वेश्वर रेग्मी, कालिका थापा, रोजिना मोक्तान, नरबहादुर थापा, दावा शेर्पा, अर्जुन ढकाल, बिनुका खड्का

३६ भारत

अध्यक्ष लोकनाथ भण्डारी, सचिव ईश्वरी भण्डारी सहित १९९ जनाको कार्यसमिति